Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Аксесуари від Kate Spade

Грайливий і іронічний дизайн суконь Kate Spade New York - те, що потрібно дівчатам, впевненим в собі, але в той же час легким на підйом і з хорошим почуттям гумору. Вся справа в тому, що засновниця бренду - американка Кейт Броснахен - створювала моделі, ґрунтуючись виключно на своєму баченні, потребах і бажаннях. У 1993 році при всьому асортименті нью-йоркських модних бутиків, їй важко було знайти гарну, зручну і водночас не надто пафосну річ в середній ціновій категорії, і вона створила її сама.

Шість моделей яскравих, модних, комфортних і функціональних сумок, придумані редактором відділу аксесуарів журналу Mademoiselle Кейт Броснахен і її на той момент бойфрендом Енді Спейд поклали початок новому бренду і новому баченню стилю.

До Kate Spade (назвою стала комбінація імені та прізвища засновників марки) люксові аксесуари в США були представлені «важкою артилерією» - європейськими брендами з історією і серйозним ставленням до себе і до модної індустрії. Тепер же у мешканок Манхеттена з'явився вибір.

Читати більше
Kate Spade — Відгуки
Залишити свiй відгук
deco.agency