Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Кожній з нас іноді потрібно зупинитися, видихнути і відчути себе красивою і граціозною, дівчиною в ідеальній сукні з наших власних дитячих мрій, казковою принцесою з країни єдинорогів, вічної весни і чудесних різнокольорових веселок. Все для того, щоб перезарядитися і з новими силами продовжувати форматувати світ навколо себе.

Скільки людей – стільки й думок, але стилісти Rent A Brand впевнені, що варто тільки поглянути на своє відображення в ідеальній вечірній сукні від дизайнера люкс-сегмента і ставлення до себе і світу починає змінюватись і грати новими фарбами.

Вечірні сукні створені для червоних доріжок і гала-вечерь, для весілля і ювілеїв з дрес-кодом white tie і black tie, вечірок і прийомів, а ще для пом’якшення кутів амбітності і категоричності, які в тій чи іншій мірі присутні в кожній з нас в повсякденному житті.

Немає вечірньої сукні у власній шафі? Не проблема. Обирай кращі брендові вбрання на сайті сервісу оренди весільних, вечірніх та коктейльних суконь Rent A Brand, замовляй і приходь на примірку в Києві. В Rent A Brand ти можеш не тільки взяти сукню напрокат, а й придбати вподобану модель. На сайті і в шоу-румі представлені моделі всіх можливих кольорів і фасонів, які підійдуть різним типам фігури.

Оренда брендових вечірніх нарядів не тільки вирішує питання «нема чого одягнути», а й дозволяє відчути свою жіночність і красу.

Як вибрати вечірню сукню

Вечірні сукні відносяться до категорії формального одягу (так званої formal attire або formal dress) і передбачають більш якісні дорогі матеріали, певну довжину нарядів – найчастіше в підлогу або до щиколотки, а також активний декор, переливи блиском елітних тканин, ідеальний крій та фасон, який найкращим чином підкреслює фігуру.

Обираючи вечірню сукню, потрібно в першу чергу враховувати:

  • Тип та особливості фігури
  • Формат заходу та відповідність сукні цьому формату

Фасони вечірніх суконь для типу фігури «груша»: весь декор, більш яскраві кольори та складні елементи крою перенесені на верхню частину тіла. Бажано вибирати горизонтальний виріз горловини, уникаючи V-вирізу і американської пройми. Оптимальний фасон спідниці – або пишна, або годе або «хвіст русалки». Також при активному декорі зверху спідниця може бути прямого фасону.

Для фігури типу «яблуко» варто вибирати наряди, які зміщують акценти з талії. Оптимальний фасон вечірніх суконь для жінок з фігурою «яблуко» розміру плюс сайз – прямі моделі, корсетні варіанти або сукні в стилі епохи регентства, також можуть підійти пишні спідниці з облягаючим топом. В Rent A Brand широкий вибір вечірніх суконь найпопулярніших розмірів – від XS до XXL. Великі розміри в першу чергу варто дивитися у бренда Tadashi Shoji. Наряди цієї марки скроєні з любов’ю до жіночої фігури незалежно від її розміру.

Вечірні вбрання для типу фігури «пісочний годинник». Кращим вибором буде сукня, яка підкреслює природні вигини тіла. Не рекомендуються прямі фасони.

Дівчатам з типом фігури «прямокутник» найкраще обирати  напівприталені сукні.

Тип фігури «перевернутий трикутник», у яких бюст і плечі більш об’ємні ніж стегна, варто розглянути вечірні сукні з облягаючим топом і трохи розширеною від талії спідницею, також підійдуть варіанти з басками або з декором на стегнах.

Формат заходу. Вечірні сукні для урочистостей, призначених на 20:00 і пізніше, якщо в запрошенні є додаткове слово «optional», це означає, що ти можеш собі дозволити не дотримуватися всіх правил. Наприклад, обрати не сукню, а вечірній комбінезон або костюм.

Де орендувати вечірню сукню

Останнім часом Київ радує великою кількістю заходів з дрес-кодом black tie, що передбачає наявність сукні до підлоги. І, звичайно ж на кожну нову подію хочеться з’явитися в новому вбранні, але при цьому не витративши на нього цілий статок. У таких випадках виручає оренда. Адже прокат вечірньої сукні для всіх типів заходів і дрес-кодів коштує відносно недорого, всього 10-15% від ціни на ці ж моделі в магазині.

deco.agency
deco.agency