Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

За право називатися першовідкривачем сукні, довжина якої ледь дістає до середини стегна, сперечаються кілька дизайнерів. Приблизно в один і той же час французький модельєр Андре Курреж і британський дизайнер Марі Куант представили колекції з короткими моделями суконь. Вони просто відмінно відчули настрій 60-х рр минулого століття.

Епоха Бітлз. Перші группіз і фанати. Бунти покоління бебі-бумерів. Молодь протестувала проти ідеалів розміреного життя, яке тільки-тільки по крупицях зібрали їхні батьки, що відновлювали простір і економіку після потрясінь світової війни. Батьки були скуті страхом, а їхні діти – ні. Прийшла нова епоха і крім політичних, вона принесла також і fashion потрясіння. Міні-спідниці і короткі сукні стали тим самим модним одкровенням, ще одним елементом, який посилював і ще більше підігрівав атмосферу того періоду.

З того часу минуло більше півстоліття, міні вже не викликає таких сильних емоцій. Коротка сукня в західній цивілізації стала чимось зовсім звичним, як на курортах та в нічних клубах, так і в якості весільного або випускного вбрання. І в той же час вечірні та короткі сукні – це все ще взаємовиключні категорії.

Як вибрати коротку сукню на святкову подію

Вибираючи довжину і фасон сукні, враховуй пропорції фігури і формат заходу, щоб потім не було нестерпно боляче переглядати фотозвіти.

 

  • Довжина

 

Міні-спідниця або міні-сукня не повинні закінчуватися на самому широкому місці стегон. Горизонтальна лінія, утворена поділом спідниці, візуально розширить ще більше цю «небезпечну» зону.

У зовсім коротких, в тому числі весільних, сукнях передбачені нижні шортики, щоб уникнути конфузів під час експлуатації речі. Такі шортики зустрічаються, наприклад, у моделей австралійського бренду Zimmermann.

 

  • Фасон

 

Обирай фасон міні-сукні, виходячи зі свого світовідчуття і почуття стилю, параметрів фігури, формату майбутнього заходу і трендів.

  • Приталені моделі підійдуть для фотосесії або нічного клубу. Орендуючи таку модель варто враховувати, що зараз актуально врівноважувати дуже сексуальну приталену міні-сукню або закритістю верхньої частини (високий комір і довгі рукави), або більш грубим, повсякденним взуттям (наприклад, ковбойськими чоботами). Це виглядає в дусі часу.
  • Спідниці-трапеції за рахунок того, що вони не прилягають до тіла, візуально можуть зробити ноги тонше. У свій час Київ підхопив тренд на білі весільні сукні в стилі 60-х, але зараз його популярність стихла.
  • Асиметричні міні-сукні ідеально підійдуть власницям різних типів фігур, в тому числі жінкам плюс сайз. Коли одна частина сукні коротша за іншу або має вертикальні асиметричні деталі крою або забарвлення – такий прийом візуально зробить тебе стрункішою.
  • Сукня з пишною спідницею довжиною до середини стегна найкращим чином виглядає на дівчатах до 30 років. В інших випадках ця модель виглядає дещо інфантильно.
  1. Формат заходу

Весільна міні-сукня виглядає сміливо і доречно – вона і сексуальна і грайлива і відповідає загальному настрою свята. Так само коротка сукня підійде для випускного вечора або побачення – тобто на всі урочистості і події, де вітаються легкість, безпосередність, флірт і романтика.

Якщо ж передбачається виключно професійна або офіційна подія, оренда короткої сукні в більшості випадків може виявитися невірним рішенням.

Чому варто орендувати коротку сукню в Rent A Brand

В Rent A Brand відмінний вибір суконь відомих світових брендів і нішевих марок – це раз, а відмінний сервіс – це два. Сьогодні ти разом з мамою обираєш коротку сукню Valentino для свого випускного, а вже через рік в наряді Alexander McQueen мчиш на перше побачення. Ідеальний наряд завжди додає впевненості. Будь-то весілля подруги або власний день народження, важливі переговори або особиста фотосесія. У сервісі оренди Rent A Brand завжди є особливі сукні, які чекають саме тебе.

deco.agency
deco.agency