Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Прикраси

Каталог брендових аксесуарів напрокат

Без аксесуарів і коштовностей образ виглядає незавершеним, а іноді і відверто прісним. Стильний клатч, красивий поясок, металевий чокер або геометричний кулон, великі сережки або брошка – це акценти, розставивши які, можна отримати неповторний і стильний look. І в той же час, широкий асортимент аксесуарів в вітринах магазинів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст України ставить багатьох в глухий кут, і з усього розмаїття часто вибір зупиняється на класичних і скромних сережках-пусетах.

Щоб віртуозно підбирати прикраси до вечірньої або коктейльної сукні не обов’язково досконально знати закони створення композиції, досить враховувати кілька ключових принципів і поверхнево орієнтуватися в модних трендах.

  • Принцип підпорядкування. У будь-якому комплекті один елемент повинен бути домінуючим, що привертає увагу, а інші – допоміжними. Наприклад, якщо ти обрала багатошарове кольє з ланцюжків або великий медальйон, краще відмовитися від браслета-каффа або акцентних сережок. Якщо ж сукня сама по собі яскрава за кольором, фасоном або декором, тоді підбирай прикраси, які доповнюють вбрання, але при цьому як би «йдуть в тінь».
  • Принцип контрасту і подібності. Відмінності за фактурою (ніжний матовий оксамит сукні і блискучий бісерний браслет), по стилістиці або за кольором завжди виглядають більш ефектно. До комфортної сукні в спортивному стилі орендуй вечірні сережки і підбери босоніжки на шпильці. У той же час схожі за своїми характеристиками елементи образу виглядають гармонійно і м’яко. Наприклад, якщо у тебе біла сукня нареченої з напівпрозорої легкої тканини, візьми напрокат до нього ніжно-білі і напівпрозорі аксесуари щоб виглядати найбільш органічно.
  • Принцип пропорційності. Якщо у тебе невеликі риси обличчя, найбільш правильним буде зупинити вибір на тонких або прикрасах з безліччю дрібних деталей. Наприклад, модних сережках або браслетах бренду Les Nereides. І навпаки, велика кістка просить масивний браслет, так як на тлі дрібних деталей велике буде виглядати ще більше.

Вибір прикрас в Rent А Brand

Асортимент прикрас, представлених на сайті і в шоу-румі сервісу оренди, постійно поповнюється як класичними виробами, так і оригінальними кульчиками, брошками, кулонами і кольє від відомих метрів ювелірної справи і нішевих цікавих модних марок.

В Rent А Brand ти можеш взяти напрокат цікаві моделі від таких марок, як Lele Sadoughi, Monica Vinader, Alexis Bittar, Les Nereides, Lanvin за ціною, яка не перевищує 15% від початкової вартості.

Чому потрібно брати напрокат в Rent А Brand

Стилісти-консультанти першого в Україні сервісу оренди дизайнерських суконь Rent А Brand відмінно орієнтуються в модних тенденціях та стилях і завжди готові підказати, яка прикраса буде гармонійно доповнювати твій образ.

І ще, ми цінуємо твій комфорт і безпеку, тому після оренди всі прикраси проходять обов’язкову чистку та дезінфекцію.

deco.agency
deco.agency