Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Запитання-відповіді
Якщо в тебе виникло питання, якого немає в списку, надішли його на

Про сервіс
Хто ми такі?

Ми - місце, де ти зможеш знайти цілу колекцію нових дизайнерських суконь та аксесуарів, ретельно відібраних і куплених спеціально для цінителів краси. Іншими словами, ми - перший український сервіс по оренді вечірніх дизайнерських суконь. RENT A BRAND було засновано в грудні 2012 року дівчиною, яка дуже не любила ходити по магазинах і витрачати час на покупку речей. Вона створила цей сервіс для тебе, щоб в твоєму житті з'явилося більше часу для краси і меньше часу для придбання речей на один раз. З тих пір ми працюємо, не зраджуючи своїм головним принципам:

 • всі наші сукні ми купуємо самі, щоб гарантувати тобі, що ти знайдеш у нас тільки оригінали.
 • ми купуємо сукні з останніх колекцій, щоб у тебе завжди був доступ до новинок від самих значущих дизайнерів цього часу
 • ми шукаємо рідкісні незвичайні дизайнерські речі, тому що так цікавіше.
 • Тому у нас ти завжди знайдеш рідкісні сукні дизайнерів, представлених лише у нас.

Наша вечірня лінійка суконь ретельно збиралася нашими байерами, виходячи з таких принципів:

 •  наявність вечірніх суконь, які символізують вічне голлівудську класику (BCBG MAX AZRIA, Marchesa, Tadashi Shoji та ін) -
 • наявність яскравих нестандартних суконь, які цінують в вас сміливість і зухвалість (Self-Portrait, Solace London, Alexis та ін)
 • наявність плаття для вічних мрійників з квітами у волоссі і любителів роуд муві (ZIMMERMANN, Alice McCall, We are Kindred і ін)

Ціна оренди наших суконь формується так. Ми купуємо для тебе. нове плаття, заплативши за нього повну ціну, щоб ти могла взяти його у нас. заплативши за нього від 5 до 15% від вартості плаття. Зручно, правда?

Хто стоїть за Rent А Brand?

Чи знаєш ти, що жінки в середньому проводять 8 років свого життя в магазинах і на додаток витрачають майже 1 рік свого життя, вирішуючи, що надіти? Вражає? RENT A BRAND був заснований дівчиною, що не любить ходити по магазинах. Проте вона любить подорожувати, танцювати і гуляти без карт, проводити час з близькими і зберігати години життя для важливого, і це важливе - не шопінг. Вона створила цей сервіс для того, щоб тобі також не доводилося витрачати час марно на пошук речей на один раз, тим самим зберігши тобі більше часу життя для важливого. За нашою компанією стоїть команда людей, чия мета - зберегти цінний час твого життя і зробити твій пошук вечірньої сукні максимально комфортним і доступним. Ми віримо, що наш сервіс робить цей світ дещо краще, адже мі допомагаємо поєднати дві прості речі - чудово виглядати в новій сукні, витративши на це мінімум твого часу.

Чим ми відрізняємося від інших сервісів?

Коли з'явився наш сервіс оренди, в Києві не було компаній, що пропонують оренду вечірніх дизайнерських суконь, як не було ринку оренди як такого. Тому ми створювали свою компанію, не порівнюючи себе з локальними компаніями.   І зараз ми теж прагнемо порівнювати себе тільки з собою вчорашніми. Ми просто напишемо тут про те, що нас характеризує, і сподіваємося, ці характеристики допоможуть тобі вирішити, чи підходить тобі наш сервіс оренди.

 • Тільки відомі бренди. Наша концепція з моменту появи не змінювалася жодного разу. Ми пропонуємо тільки дизайнерські сукні та аксесуарами, і під дизайнерськими речами ми маємо на увазі дійсно відомі поважні світові бренди.
 • NO FAKE Policy. Всі наші вечірні сукні та аксесуари - оригінальні і були придбані нами у офіційних рітейлерів в США, Великобританії та Австралії. Нові сукні, куплені нами. Наші баєри набувають нові вечірні сукні в нашу колекцію у офіційних рітейлерів. Самостійна покупка суконь дозволяє нам не тільки гарантувати автентичність і новий стан наших суконь на момент їх потрапляння в наш сервіс, але також і допомагає створити повноцінну лінійку розмірів від xs до xl.
 • Ми - сервіс, створений тими, хто хоче зробити твоє життя краще. Ми даруємо дуже індивідуальний підхід кожнй нашії гості і прагнемо, щоб ти завжди знаходила у нас трохи більше того, на що розраховуваєш.

Ми віримо в цінність часу, яке зберігаємо тобі і в силу краси, яку ти зможеш відчути, знайшовши у нас свою сукню.

Чому мені краще заздалегідь записатися на примірку?
 • Ми піклуємося про те щоб зробити кожу примірку максимально ефективною і індивідуальною.

Тому всі наші гості, які хочуть зробити примірку в нашому шоурумі, мають право розраховувати на індивідуальну примірку в максимально комфортній обстановці. Не всі наші клієнтки люблять присутність великої кількості людей. Тому просимо заздалегідь узгоджувати час примірки, щоб ми могли організувати всі примірки з максимальним комфортом для тебе і наших інших гостей

 • Попередній підбір можливих варіантів суконь для примірки

Час наших примірок дещо обмежено в зв'язку з нашим бажанням встигнути прийняти всіх наших гостей, і одна примірка в середньому триває 30-40 хвилин. Щоб кожна примірка пройшла максимально ефективно, наші стилісти готуються до неї заздалегідь, підбираючи для тебе максимально пасуючі варіанти. Тому просимо тебе заздалегідь визначити список вподобаних суконь у нас на сайті, щоб наші консультанти змогли перевірити їх наявність на потрібну тобі дату, уточнити розмір і встигнути запропонувати тобі відповідні додаткові варіанти. Це необов'язкова, але бажана умова, яке допоможе тобі з максимальною користю і результатом провести свій час у нас. Крім цього, ми завжди готові запропонувати тобі додаткові варіанти суконь і аксесуарів на додаток до заздалегідь підібраних тобою варіантів. Будь-ласка, спробуй зробити таку примірку з нами і впевнені, ти оціниш її переваги.

Примірка сукні
Куди до вас можна приїхати на примірку?

Спеціально для тебе ми побудували шоурум, наповнений особливою атмосферою позачасової краси. Тут натебе чекає велика частина наших суконь, і ми будемо раді, якщо ти приїдеш до нас в гості на примірку. Будь ласка, попередньо запишись на примірку через сайт або по телефону, щоб узгодити зручний час візиту.

Примірка сукні з RENT A BRAND - як це працює?

Потрапити до нас в шоурум на примірку можна за попереднім записом. Щоб це зробити, потрібно

 • вибрати вподобані плаття і замовити їх примірку або якщо обмель часу, заповнити коротку форму запису на головній сторінці сайту і потім дочекатися підтверджуючого дзвінка менеджера.
 • зателефонувати або написати нам в соцмережах.

Ми завжди раді, коли ти заповнюєш повну форму замовлення на примірку, так як це допомагає нашим стилістам зрозуміти, що тобі подобається і заздалегідь підготуватися до примірки. Якщо на примірці ти знайдешь свою сукню - рекомендуємо забронювати її одразу, підписавши договір оренди і сплативши 50% від суми оренди. Решту 50% потрібно оплатити на початку оренди, коли ти забереш сукню. Також просимо сплатити додатковий поворотний завдаток в сумі, зазначеній на сторінці кожної сукні на сайті (ми повернемо його при поверненні сукні).

А якщо я хочу викупити сукню, що мені сподобалася??

Заповни форму купівлі сукні на сайті або зв'яжися з нами і ми зможемо сказати тобі, чи доступна сукня для викупу і за якою ціною. Ціна сукні може змінюватися в залежності від різних факторів, зокрема, кількості його оренд.

Ви підганяєте сукні по фігурі?

Ми робимо корекцію сукні тільки в разі його покупки.

Як це працює
Як я можу зробити замовлення вподобаних суконь?

Забронювати сукні на примірку можна через наш сайт. Або якщо у тебе мало часу, ти можешь заповнити коротку форму на головній сторінці сайту, вибрати зручний час, і ми зв'яжемося з тобою в найближчій термін, щоб підтвердити час примірки. Після цього ми будемо чекати коли ті завітаєш до нас в шоурум, де наш стиліст допоможе тобі підібрати сукні, що тобі сподобаються.

Як мені додати товар в Wish List?

Ми зробили просту можливість зберегти улюблені товари в списку «Wish List». Користь в тому, що ти можеш продовжувати переглядати наш каталог, вибирати плаття і аксесуари, додавати їх в список, а в зручний час повернутися до його вмісту. Побачила, що щось гарне? Знайди значок «сердечко» всередині фотографії товару.

Як я можу приміряти і орендувати сукню?

Наш сервіс відрізняється тим, що дозволяє робити процес вибору суконь для твоєї події максимально зручним і швидким. Ти можеш приміряти сукні в нашому шоурумі в узгоджений з нашими консультантами час, попередньо зробивши замовлення вподобаних суконь у нас на сайті або заповнивши коротку форму запису на примірку на головній сторінці сайту. Середній час примірки - 30-40 хвилин. Якщо в процесі примірки ти обереш одну з суконь і вирішиш її забронювати, це можна зробити, сплативши 50% від вартості оренди сукні і підписавши договір про оренду. Просимо мати про собі паспорт чи водійське посвідчення. В день оренди тобі потрібно оплатити ще 50% вартості оренди, а також суму возвратного завдатка, який ми передамо тобі по завершенню твоєї оренди при поверненні нам сукні в адекватному стані.

Скільки коштує виїзд вашого співробітника для примірки?

Виїзд кур'єра для примірки коштує 300 грн і включає в себе доставку до 5 суконь.

Скільки суконь я можу приміряти за одну примірку?

У шоурумі ти можеш приміряти все  сукні твого розміру, вільні в потрібні тобі дати, однак час нашої примірки як правило обмежено наступними за розкладом примірками. Будь-ласка, враховуй, що середній час примірки становить 30-40 хвилин. Для адресної примірки наш кур'єр може привезти до 5 суконь.

Хто дбає про чистоту суконь у вашому сервісі?

Кожна наша сукня після повернення до нас обов'язково проходить хімчистку в партнерській хімчистці. Ми любимо наші сукні і любимо піклуватися про них, тому ретельно стежимо за їх станом і віддаємо їх в хімчистку після кожної оренди, а часом і після недбалої примірки.

Оплата и залог
Сколько нужно заплатить, чтобы забронировать платье?

Для брони платья необходимо подписать договор и оплатить 50% от стоимости аренды платья. В день начала аренды при получении платья тебе нужно внести оставшиеся 50% суммы аренды. Помимо оплаты этой суммы аренды тебе необходимо внести возвратный залог. Сумма возвратного залога указана на странице каждого отдельного платья и обычно составляет 1000-2000 грн в зависимости от платья. Этот залог мы вернем тебе сразу после окончания срока аренды при возврате платья в неиспорченном состоянии.

А если я захочу отменить бронь на платье?

В случае отмены брони на платье мы откроем для тебя кредитную линию, и ты сможешь воспользоваться оплаченной суммой при следущей аренде в  сервисе. В случае отмены брони на выпускное платье мы безвозвратно удерживаем оплаченную сумму бронирования.

В каком случае возвратный залог за платье не возвращается?

Мы возвращаем залог при возврате платья, на котором не будет заметных повреждений. Если на платье будут незначительные или легко исправимые повреждения, мы вернем тебе залоговую стоимость платья за вычетом суммы, которая пойдет на устранение повреждений. В случае заметных повреждений платья (пятна, которые не подлежат химчистке, самостоятельно застиранные платья, затяжки, разрывы и другие заметные дефекты, которые сложно устранить), то, в соответствии с подписанным договором аренды, мы оставляем за собой право удержать полную сумму залоговой стоимости для ремонта платья.

Как работает ваша страховка платья?

Для твоего спокойствия мы ввели страховку платья. При желании ты можешь приобрести страховку на выбранное тобой платье, стоимость составит 15% от цены аренды выбранного тобой платья. В этом случае, если на твоем платье будут мелкие повреждения, такие как оторванные пуговицы, разрывы по шву, или даже винные пятна размером с маленькое озеро, тебе не стоит волноваться – такого рода повреждения будут покрываться твоей страховкой. Что страховка не покрывает: 1.Пятна:

 • затертые или как-либо иначе обработанные в домашних условиях со срывом цвета (застиранные, обработанные растворителями)
 • пятна вследствие контакта с различными видами лака, краски, клея, строительной пены, нефти.
 • пятна, сделанные шариковой или чернильной ручкой, горячим жиром, спиртовыми коктейлями с пищевыми красителями, восковой свечкой,
 • пятна с затеком на шелковом материале или хлопке, вызванные водными растворителями (вино, шампанское и тп)

2. Повреждения:

 • разрывы не по шву или рядом с шовными швами крупнее 2 см в длину.
 • заметные зацепки на ткани в видимых местах, которые невозможно убрать
 • повреждения термального характера (бенгальские огни, сигаретные прожоги)
Как я могу отменить свой заказ?

В случае отмены заказ свяжись с нами, указав номер своего договора.

Что произойдет, если я поврежу платье, которое я взяла в аренду?

Мы стремимся максимально защитить тебя от стресса и траты ресурсов, а потому берем на себя мелкий ремонт, химчистку и уход за платьем после твоего события. Однако, мы просим тебя бережно обходиться с платьем, так как есть перечень повреждений, которые нельзя решить ни химчисткой, ни мелким ремонтом, и в результате которого внешний вид платья существенно ухудшается. Мы вынуждены удерживать залог за платье в следующих случаях повреждений: Пятна:

 • любые вызывающие у нас сомнения пятна непонятного происхождения
 • затертые, застиранные или обработанные в домашних условиях со срывом цвета
 • пятна вследствие контакта с различными видами лака, краски, клея, строительной пены, нефти.
 • пятна, сделанные шариковой или чернильной ручкой, горячим жиром, спиртовыми коктейлями с пищевыми красителями, восковой свечкой,
 • пятна с затеком на шелковом материале или хлопке

Повреждения:

 • любые разрывы не по шву или рядом с шовными швами
 • заметные зацепки на ткани в видимых местах
 • повреждения термального характера (бенгальские огни, сигаретные прожоги)
Термін прокату
Коли я можу забрати сукню напередодні своєї події?

Ти можеш забрати сукню з нашого шоурума в зручний час - за день до твоєї важливої ​​дати або в той же день, як тобі буде зручно. У разі мінімальної оренди де другий день ми даруємо тобі як бонус, ти зможеш без поспіху ввернути плаття на наступний день після твого події.

Коли починається і закінчується термін моєї оренди?

Термін твоєї оренди починається в той момент, коли ти отримуєш сукню. Наприклад, якщо ти хочеш забрати сукню в 18.00 в п'ятницю, то цей час буде вважатися початком твоєї оренди. У разі мінімальної оренди термін твоєї оренди закінчується через 48 годин, тобто о 18.00 в неділю.

На скільки днів можна взяти сукню в оренду?

Усі сукні можна брати в оренду на будь-який термін від двох днів, якщо ти знаходишся. Вартість кожного наступного дня оренди починаючи з третього становить 25% від мінімальної вартості оренди. У разі тривалої оренди сукні ми пропонуємо додаткову знижку. Якщо ти береш плаття на тривалий термін (від 6 днів), зв'яжися з нами особисто, і ми прорахуємо для тебе вартість оренди сукні.

Як я можу упевнитися в тому, що знайду сукню, що підійде мені за розміром?

Ми не можемо гарантувати, що вподобана сукня підійде тобі за розміром. Але всі сукні, які є на сайті, ми приміряли на себе, наших стилістах і дівчатах різної статури, щоб зрозуміти оптимальні розміри кожної сукні і те, як ці наряди будуть виглядати на різних фігурах. Напиши або подзвони нам, якщо у тебе виникло питання щодо вподобаної сукні і ми будемо раді допомогти тобі визначитися з вибором.

Як я можу бути впевнена, що обрана сукня буде гарантовано зарезервована для мене?

Щоб гарантувати, що ця сукня буде чекати саме на тебе, необхідно підписати договір і внести вартість оренди сукні. Якщо з якихось причин ти скасуєш резерв сукні - ми створимо для тебе кредитну лінію в нашому сервісі, і ти зможеш витратити цю суму на свою наступну оренду.

Як повернути сукню після закінчення терміну оренди?

Якщо ти знаходишся в Києві, то зможеш повернути нам сукню в шоурум після закінчення терміну оренди. Якщо ти знаходишся не в Києві, то в день закінчення терміну твоєї оренди тобі необхідно надіслати нам сукню Новою поштою і надіслати нам трекинг номер. При несвоєчасному поверненні ми будемо змушені утримувати пеню за кожен день неповернення в розмірі 25% від вартості оренди.

Чи потрібно мені робити хімчистку сукні після оренди?

Після оренди просто поверни сукню нашому менеджеру. Тобі не варто турбуватися про хімчистку. Винні плями і відірвані ґудзики - це те, що ми теж беремо на себе. Будь-ласка, ознайомся з переліком тих пошкоджень, які не входять до вартості твоєї оренди і в разі яких ми будемо змушені утримати твою заставу.

Доставка сукні в інше місто
Як відбувається доставка в інші міста?

Ми здійснюємо доставку в усі великі міста України. Ти можеш доплатити 30% від ціни оренди, і ми відішлемо два розміра однієї і тієї ж моделі сукні, тим самим збільшуючи шанси того, що одна з цих суконь тобі підійде. Або ж ти можеш вибрати варіант, коли за 50% від ціни оренди 1 сукні, ми доставимо тобі ще одну модель сукні в твоєму розмірі на додаток до першої обраної тобою сукні.

Як з вами зв'язатися?

Зв'язатися з нами можна, написавши на rentabrand@gmail.com або зателефонувавши за цими номерами: (063) 616 12 59 або (067) 773 44 60.

deco.agency