Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Зазвичай, після сакральної фрази кращої подруги «Ми вирішили одружитися» і радісних вигуків, міцних обіймів і поздоровлень, які за цією фразою слідують, починається найцікавіше – планування весілля.

І перше, що треба буде вирішити після того, як визначитеся з сукнею самої нареченої – яке ж плаття обрати тобі, як дружці? Який колір? Фасон? Стиль? Тканина і декор? Замовляти закордоном, шукати в магазинах та шоу-румах по всій Україні або ж взяти красиву дизайнерську сукню напрокат?

Щоб відповісти на ці питання, заздалегідь проясни всі нюанси:

  • тематику весілля;
  • головні кольори свята;
  • чи треба окреме вбрання для церемонії,
  • ступінь формальності заходу і, відповідно, дрес-код;

Також не завадить з’ясувати побажання нареченої щодо образів подружок. Можливо, у неї вже є концепція церемонії і ідеї щодо нарядів, зачісок або макіяжу.

Вибір суконь для подружки нареченої в Rent А Brand

Вірогідність знайти плаття дружки в стилі певної історичної епохи, наприклад, в дусі гарлемського ренесансу або в естетиці вікторіанської Англії, в традиційних магазинах стрімко наближається до нуля.

Тому, якщо наречена вирішила проводити модне тематичне весілля, найкращим рішенням буде заздалегідь знайти кілька фотографій – прикладів одягу тих часів, і звернутися в сервіс оренди дизайнерських суконь. Асортимент колекції суконь Rent A Brand настільки широкий, що зможе задовольнити потреби в нарядах практично будь-якої стилістики та кольорового рішення.

Тобі, як подружці нареченої, належить підтримувати свою приятельку протягом всього весілля – з самого ранку і до пізнього вечора. Твоя допомога буде потрібна на кожному етапі, тому варто віддати перевагу сукні, які не сковує рухи, можна з легкої тканини і комфортною для тебе довжини.

Вибираючи сукню подружки нареченої, обов’язково враховуй параметри своєї фігури і кольоротип – тобто, відтінки шкіри, волосся, очей. Ти напевно вже добре знаєш, в якому кольорі ти виглядаєш особливо красиво, який фасон підкреслює сильні сторони твоєї фігури. Ось їх і варто дотримуватися. Пам’ятай тільки, що для гостей весілля одягати біле і чорне вважається моветоном.

Весілля подруги – не найкращий час для стилістичних експериментів. Щоб добре вийти на фото і при цьому не перетягнути на себе увагу гостей, залишайся в рамках весільного дрес-коду, вибравши класичну або відповідну модним тенденціям коктейльну чи вечірню сукню.

Чому потрібно брати напрокат в Rent A Brand

Де б не проходило весілля – в Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові або іншому місті України, ти можеш обрати своє ідеальне плаття на сайті сервісу оренди Rent A Brand і наряд буде доставлений в твій населений пункт. Це заощаджує дорогоцінний передвесільний час. Крім того, ціна сукні в оренду становить всього 10-15% від його роздрібної вартості. А це значить, що в особливий для тебе день ти будеш в розкішній дизайнерській сукні, але заплатиш за його оренду ціну рядового наряду з мас-маркету.

deco.agency
deco.agency