Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Червона доріжка кінопремії, прийом в дипломатичному представництві, романтична вечеря з нагоди ювілейної дати, новорічна ніч в ресторані – в нашому житті завжди знайдеться місце святу, а значить і відповідним образам. Всі ці заходи супроводжуються дрес-кодом black tie, який передбачає вибір красивої вечірньої сукні і аксесуарів, відповідного макіяжу та зачіски.

Для сукні блектай характерно:

  • довжина до підлоги, також допустимий варіант довжини 7/8 (закінчується в районі щиколотки);
  • матеріал: легкі (шовк, шифон) або навпаки фактурні тканини (оксамит, парча), з відблиском;
  • декор і оздоблення: паєтки, пір’я, кристали і стрази, стрічки, нитки люрексу, драпірування і будь-які інші декоративні елементи.

Фасон вечірнього плаття може бути як приталеним або напівприталеним, так і вільним. Все залежить від тенденцій моди, персональних стилістичних уподобань і, звичайно ж, типу і особливостей фігури.

Як вибрати сукню блектай за типом фігури

Фігури у жінок дуже різні, але якщо спростити, то їх можна поділити на 5 категорій: груша (при якому стегна значно об’ємніші за верхню частину тіла), пісочний годинник (пропорційне співвідношення груди-талія-стегна), перевернутий трикутник (широкий плечовий пояс і великі груди при порівняно вузьких стегнах), яблуко (область талії – найоб’ємніша частина фігури) і прямокутник (приблизно рівні в обсягах груди і стегна, а талія не набагато вужча). Найбільш гармонійної жіночою фігурою вважається тип «пісочний годинник».

Мета корекції недоліків фігури якраз і полягає в тому, щоб візуально наблизити фігуру до тих самих «пісочним годинником».

Як же коригувати недоліки фігури за допомогою сукні:

  • Якщо хочеш приховати стегна – перенеси всі акценти на верхню частину тіла. Вибери сукню з драпіруванням в районі грудей або ж з оголеними плечима і додай великі сережки.
  • Якщо хочеш приховати живіт – віддай перевагу напівприталеним силуетам і сукням з заниженою талією.
  • Якщо ж твоя задача візуально зменшити зону плечей і грудей – сміливо замовляй сукні в стилі lady like з приталеним однотонним топом і більш широкою спідницею з активним принтом. Подібні варіанти ти легко знайдеш в асортименті Rent A Brand.

Важливим фактором є також твій комфорт. Під час примірки, перед прийняттям рішення про оренду, пройдися по шоу-руму, порухатися трохи в сукні. Твої рухи не повинно нічого сковувати, адже на тебе чекає вечір повний сюрпризів.

Обираючи вечірню сукню напрокат, пам’ятай золоте правило елегантності – відкривай тільки одну частину тіла. Якщо оголюєш спину, варто забути про глибоке декольте або високий виріз на спідниці і навпаки.

У сервісі оренди дизайнерських суконь Rent A Brand асортимент стильних вечірніх суконь поповнюється щотижня. У нас на сайті ти зможеш взяти напрокат сукні блектай з останніх подіумних колекцій відомих дизайнерів, що спеціалізуються на вечірній моді. BCBG Max Azria, Alexis, Zimmermann, Alice + Olivia, Self – Portrait і багатьох інших. Приголомшливі образи і модні експерименти – з асортиментом Rent A Brand у тебе немає ніяких обмежень, а це, погодься, безцінний досвід.

Чому потрібно брати сукні блектай напрокат в Rent A Brand

По-перше, це вигідно. Вибирай на сайті і замовляй дизайнерську вечірню сукню напрокат за 10-15% від його початкової ціни.

По-друге, це зручно. Можна прийти на примірку в наш шоу-рум в столиці України або замовити доставку в по Києву, а також до Харкова, Дніпра, Одеси та в інші міста України.

По-третє, це екологічно. Sharing economy – користуватися, але не володіти – принцип, який допоможе зберегти ресурси планети. Це не просто модна фішка, а життєва необхідність не тільки в Україні, але в усьому світі.

І по-четверте, це красиві і стильні фото після заходів, щоразу в новій сукні.

deco.agency
deco.agency