Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Красива персональна фотосесія в романтичній сукні, love story і весільна зйомка, кілька більш строгих кадрів для презентації своєї професійної діяльності, сімейний портрет або останні тижні вагітності – приводів для організації фотосесії дуже багато.

Відкритим залишається лише питання, який же стильний і фотогенічний образ вибрати, щоб і комфортно в процесі цього заходу було, і потрібний настрій через фото передати.

Основні правила:

  • в образах для фотосесії не так важливо враховувати свій кольоротип і тип фігури, як якщо б ти обирала сукню для урочистого заходу. Справа в тому, що для фотосесії створюється більш яскравий макіяж і фото проходять ретуш та корекцію;
  • але якщо ти не плануєш замовляти послуги візажиста, тоді звичайно, краще підібрати гарне вбрання в комплементарних тобі кольорах і фасонах;
  • орендуй відразу кілька суконь, щоб, переодягнувшись і трохи змінивши зачіску, отримати абсолютно нові образи;
  • якщо ти береш сукні для фотосесії напрокат в Rent а Brand, краще приміряти і забронювати їх заздалегідь. Незважаючи на широкий асортимент модних суконь, є дуже популярні моделі на які підвищений попит.

Вибір суконь для фотосесії в Rent A Brand

Ти напевно оціниш асортимент і рівень сервісу в Rent A Brand, так як у нас є сукні абсолютно для будь-якого формату фотосесії. Від авангардної до ніжної зйомки вагітної.

Заздалегідь підбери референс, тобто, фотографії – орієнтири твоєї з’йомки, щоб ти і фотограф (а також стиліст і візажист) розуміли поставлене завдання однаково і всі комфортно себе почували в процесі.

Орендуючи сукні для фотосесії, не забувай і про те, що інтер’єр або ж фон повинен відповідати. Тому заздалегідь продумай загальну стилістику і те, як знімки мають виглядати в результаті.

Персональна фотосесія – це можливість проекспериментувати і побачити себе в незвичному образі. Будь сміливіше, вибирай нові для тебе фактури тканини, більш яскраві кольори, оригінальні фасони. Парча, оксамит, ламе, відтінки металік, посипані стразами сукні принцеси – вибір за тобою.

Весільні фотосесії і love story в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або іншому великому місті України чомусь проводять на тлі відомих пам’яток архітектури. Хоча куди більш зворушливо було б організувати зйомку в знакових та цінних для самих молодят місцях.

Так само і з сукнею – вибираючи образ, орієнтуйся виключно на свої переваги. Що це буде: білосніжне плаття принцеси, ніжно-рожеве по фігурі або шовкова модель в бохо-стилі?

Чому потрібно брати напрокат в Rent A Brand

Брати напрокат сукню в сервісі оренди з відмінною репутацією в Україні – це про комфорт, впевненість в оригінальності дизайнерського вбрання, економії часу і коштів. Адже вартість сукні в Rent A Brand становить всього 10-15% від ціни в магазині. Та й вибирати наряд зручно, просто проставивши галочки навпроти потрібної категорії – колір, розмір, довжина, рукав, тканину і т.д. Залишилося тільки обрати дату фотосесії.

deco.agency
deco.agency