Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Корпоративна вечірка – відмінний спосіб зняти стрес, а також поглянути з іншого боку на людей, з якими ти вирішуєш повсякденні робочі питання, дізнатися, чим вони живуть і захоплюються, як спілкуються в неформальному оточенні.

Для підприємств корпоративи – свого роду неформальний тімбілдинг, спосіб згуртувати колектив навколо цінностей компанії і надати кожному можливість трохи більше розкритися, відчути себе в «сім’ї». Крім того, масштабний корпоратив, наприклад, новорічний, це також спосіб заохотити співробітників, продемонструвати цінність кожної людини.

Масштабні виїзні корпоративи або ті, що присвячені великим святам, часто супроводжуються низкою заходів, що потребують дотримання певного дрес-коду. Якщо це тематична вечірка, скажімо, в стилі «Великого Гетсбі», тоді з образом все більш-менш зрозуміло. Досить взяти напрокат сукню та аксесуари в стилі 20-х років і можна не переживати за свій зовнішній вигляд. Так само легко розібратись і з чітко прописаним в запрошенні на захід  стандартним дрес-кодом: cocktail, festive, black tie, white tie и т.п.

Якщо ж тема корпоративу не визначена і дрес-код не вказано, тоді варто орієнтуватися на загальноприйняті норми етикету.

Як підібрати сукню для корпоративу

Для того, щоб відчувати себе комфортно під час вечірки серед колег, варто пам’ятати кілька простих правил.

  1. Урочистий образ – для особливих подій. Оренда коктейльної або вечірньої сукні доречна для корпоративу, який проводиться поза стінами офісу. Корпоратив на честь Нового року або ж масштабне святкування спільного успіху працівників компанії – наприклад, перемога вашого проекту в міжнародному конкурсі – такі заходи зазвичай проводяться у вечірній час в клубі, ресторані, на яхті і т.д. і вимагають відповідний дрес-код.
  2. Якщо вирушаєш на вечірку з колегами одразу після робочого дня, варто додати кілька великих вечірніх прикрас і змінити взуття, наприклад, взути яскраві човники.
  3. Якщо у вас у відділі намічається невелике корпоративне свято з нагоди, наприклад, дня народження співробітника або ви своїм підрозділом вирішили відзначити професійні успіхи вашої команди – такі заходи не передбачають обов’язкової наявності сукні або більш урочистого аутфіта.
  4. Варто стежити, щоб твій образ завжди відповідав внутрішньокорпоративним правилам і загальній атмосфері. Якщо ти працюєш в держустанові з досить консервативними поглядами, залиш трендові речі для персональних вечірок. Обирай елегантне і стримане плаття.
  5. Якими б ліберальними були відносини всередині колективу, це все одно професійне середовище, тому на корпоратив не варто одягати нічого провокативного.
  6. Для новорічного корпоративу навіть в компанії з дуже строгим внутрішнім дрес-кодом доречним буде додати трохи більше блиску, паєток і тканин, що мерехтять.

Чому варто орендувати плаття для корпоративної вечірки

У випадку з масштабним корпоративом оренда суконь і аксесуарів виправдовує себе на 100%. Навіщо витрачати час на пошук і велику суму на наряд, який ти одягнеш всього один або максимум два рази найближчим часом?

В сервісах оренди великий вибір не тільки елегантних, але і екстравагантних суконь, з незвичайним кроєм або декором. Такі сукні чудово виглядають на фото і ефектні при першій появі. І в той же час їх досить легко запам’ятати і важко трансформувати за допомогою аксесуарів. Тому досить важко буде знайти привід, щоб вдягнути його вдруге. Але якщо відмовляти собі в приголомшливих сукнях на свята, життя буде здаватися трохи сумним.

Крім того, прокат дизайнерських суконь в порівнянні з покупкою обійдеться недорого. Вартість оренди на дві доби коктейльних і вечірніх суконь в сервісі Rent A Brand становить всього в 10-15% від ціни цього наряду в магазині бренду.

 

deco.agency
deco.agency