Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Підготовка до весілля у більшості майбутніх наречених абсолютно логічно починається саме з пошуку ідеального сукні. І це не дивно, адже потрібно весільну сукню є обов’язковим атрибутом щасливого весілля.

У столиці величезна кількість весільних салонів, де тобі запропонують найрізноманітніші наряди для твого торжества. А якщо ти не хочеш купувати весільну сукню, щоб надягнуті його лише один раз, то оптимальним варіантом для тебе буде прокат весільного вбрання. Оренда весільних суконь також не є новою послугою в нашій країні, і сервісів оренди весільних суконь в столиці і за її межами дуже багато.

Вибір сукні для нареченої

Проте вибір весільної сукні залишається величезною проблемою, можливо тому що кількість не завжди визначає якість, і знайти свою ідеальну сукню серед величезної кількості варіантів часом не представляється можливим. І це не дивно: під кожну весільну історію, під кожен формат весілля потрібно окреме плаття.

З цієї причини наш сервіс оренди вирішив максимально розширити нашу колекцію суконь для будь-якого формату весілля.

Сукня під будь-який формат весільного торжества

Незалежно від того, яким ти бачиш своє весілля, у нас знайдеться сукня для тебе.

  1. Якщо ти прагнеш до затишного камерного торжества в компанії найближчих людей, ти зможеш обрати у нас стильні та елегантні наряди для цього формату з весільної колекції BCBG Max Azria, Tadashi Shoji і Diane von Furstenberg, або сукні з колекції Zimmermann.
  2. Якщо ти шукаєш плаття в ретро стилі, що нагадує про прекрасне 19 столітті або в стилі Шеббі шик, в нашій колекції представлені жіночні і стримані сукні David’s Bridals або Needle and the Thread.
  3. Для класичного формату весілля у нас знайдуться традиційно вдалі жіночні варіанти від найвідоміших американських і іспанських весільних будинків, таких як Pronovias, Rosa Clara, Maggie Sottero і Madeleine Gardner.
  4. Для екстравагантного і зовсім некласичного свята ми будемо раді запропонувати тобі чарівні чуттєві сукні ручної роботи від Self-Portrait або Zimmermann.
  5. Для самої чарівної і казкової весілля ти знайдеш у нас нові сукні від Vera Wang – безкомпромісно прекрасний варіант для самої урочистій і яскравою весілля. Вперше у тебе з’явилася можливість взяти в оренду новенькі весільні сукні Vera Wang як першої, так і другої лінії.
  6. І до речі, якщо ти виходиш заміж в особливому стані майбутньо мами, ми зможемо запропонувати тобі чудові весільні сукні для вагітних з материнської лінії британського бренду Tiffany Rose, який зараз представлений в Україні ексклюзивно в нашому сервісі.

Аксесуари для весілля

Ти зможеш знайти у нас не тільки сукні, а й весільні аксесуари ручної роботи від Monica VInader, Mignone Handmade або Jannie Baltzer.

deco.agency
deco.agency