Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукнi від Mary Katrantzou

При всьому розмаїтті стилів та асортименті одягу в магазинах, в епоху, коли вже всі фасони винайдені, а елементи крою використані, не часто якому дизайнерові вдається струсити модну індустрію. Однак грекині за походженням та британці за місцем проживання Марі Катранзу ця місія виявилася під силу. У кризовому 2008 році, відкривши своїми вкрай реалістичними, яскравими і самобутніми цифровими принтами показ випускників її рідного Central Saint Martins Сollege, дизайнер викликала справжній фурор.

Калейдоскопічні принти-ілюзії, що створюють ефект об'ємного малюнка на пласкій поверхні, яскраві кольори і поєднання відтінків - візитна картка і головна цінність дизайну Mary Katrantzou.

З моменту своєї появи, колекції модного британського бренду постійно еволюціонують: на подіумі поряд з шовком, жаккардом і бавовною все частіше з'являються інноваційні тканини, різні техніки вишивки та інші елементи складної деталізації. При цьому фасони нарядів найчастіше досить прості для розуміння, жіночні, комфортні і підходять різним типам фігур. Сукні Mary Katrantzou такі красиві і свіжі, що важко відмовити собі в задоволенні орендувати одне для коктейльної вечірки.

Дизайнерські рішення Mary Katrantzou високо оцінили не тільки кінцеві споживачі, а й професіонали модної індустрії. Бренд отримав престижні нагороди Swiss Textile Award, British Fashion Awards в категорії «Новий талант», премію Elle Style як «Молодий дизайнер року» і багато інших. Однак найцінніша нагорода для дизайнера - це любов і визнання клієнтів. Серед прихильниць бренду Сара Джессіка Паркер, Адво Абоа, Елізабет Бенкс, Анна Делло Руссо, Джессіка Альба, Керрі Вашингтон і багато інших. Поповнити список шанувальників бренду можеш і ти, обравши наряд Mary Katrantzou з асортименту сервісу оренди дизайнерських суконь Rent A Brand.

Читати більше

Модні новини проMary Katrantzou

Mary Katrantzou — Відгуки
Залишити свiй відгук
deco.agency