Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукнi від MSGM

Сміливі поєднання кольорів, неординарні принти, сучасні, але в той же час зрозумілі силуети - в кожній колекції засновник і дизайнер бренду MSGM Массімо Джорджетті у своїй власній вільній та невимушеній манері трактує яскравий і сексуальний італійський стиль.

Із дня заснування, в 2009 році, MSGM дотримується обраної естетики - майстерного міксу музики, сучасного мистецтва, краси і енергії молодості. І цей складний букет стабільно залишається в ціні. Дизайнер бренду використовує елементи стрітлайлу, змішані з деталями, характерними для кутюрних коллекцій, додає трохи іронії, драйву та цікавого міксу тканин і в результаті отримує абсолютно оригінальне бачення сучасної жінки.

Марка MSGM створена діджеєм і транслює легке, навіть іронічне ставлення до життя. Стильні сукні з яскравими принтами, в яких так і хочеться танцювати до світанку і насолоджуватися життям. В асортименті модного бренду короткі та сукні довжини міді, вільні або ж напівприталені силуети, сучасні тканини, різноманітні фасони, активний декор та незвичні поєднання кольорів. Такі сукні просто створені для оренди влітку, у час гарячих вечірок і випускних.

Здатність інтерпретувати досвід минулого в актуальних фасонах, зробили MSGM одним із найуспішніших молодих італійських брендів із впізнаваною стилістикою і великою кількістю шанувальників у всьому світі. Так, у нарядах MSGM потрапляли в об'єктиви фотокамер актриси Лупіта Ніонго, Ешлі Сімпсон, Кейлі Куоко, Кетрін Макнамара, Кейт Босуорт, модель Міранда Керр, співачки Sia і Соланж Ноулз, Принцеса Беатріс Йоркська, Олівія Палермо та багато інших.

Дизайнерський підхід Массімо Джорджетті був оцінений не лише публікою, але й експертами модної індустрії. Уже за кілька місяців з моменту заснування, MSGM отримує нагороду "VOGUE TALENTS" і стає фіналістом конкурсу "WHO'S ON NEXT".

Читати більше
deco.agency