Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Асиметрія завжди додає образу динамічності та гостроти. Асиметричність може проявлятися по-різному: нерівний поділ спідниці, сукні на одне плече, один рукав довгий, а інший короткий або його повна відсутність, а може бути сукня-сорочка з асиметричним воланом чи, наприклад, асиметрія в кольорі – ці варіанти обмежені виключно фантазією дизайнера та актуальними трендами.

Як обрати асиметричне плаття

Вибираючи асиметричне плаття, варто враховувати кілька нюансів:
1. Яку частину тіла ти хочеш приховати, а яку навпаки акцентувати.
Асиметричність – це діагональна лінія, і чим менш гострий кут у цій діагоналі, тим візуально стрункішою буде здаватися фігура. Тобто, якщо у нас весільна сукня з одним рукавом, то погляд помічає виключно контури сукні нареченої, роблячи її фігуру стрункішою. Це сприятиме тому, що наречена в цей особливий день буде дивитися на власне зображення з ще більшим задоволенням.
Або, наприклад, якщо ти обереш сукню на свій випускний бал з нерівним подолом, то візуально подовжити ноги.
У той же час великий асиметричний волан на топі в районі грудей за рахунок свого обсягу приверне більше уваги до цієї частини тіла. Цей візуальний ефект можна використовувати якщо ти хочеш відвести погляд від повних стегон.
2. Персональні переваги.
Тобі вирішувати, що носити, тому вибираючи асиметричні сукні відштовхуйся в першу чергу від особистих стилістичних смаків.
Подобається романтика – відмінно підійдуть сукні з воланами, рюшами і оборками, або сукні у вікторіанському стилі з флористичної аплікацією і м’якими лініями крою.
Волієш підкреслити елегантність, стриманість, але з родзинкою – вибирай однотонні моделі з чіткими, навіть різкими лініями – чорне, зелене або ж насиченого червоного відтінку з гострими кутами асиметричною спідниці.
А може, хочеш підкреслити затишний і м’який образ – тоді тобі підійде в’язане плаття з асиметричними елементами декору. В Україні будь-якої з цих варіантів легко знайти і взяти напрокат в сервісі оренди дизайнерських суконь Rent A Brand.
3. Тренди.
Асиметричність в образі – популярний дизайнерський прийом. Однак, з року в рік тренди цього крою змінюються. Якщо ще кілька років тому були модними моделі укорочені спереду і подовжені ззаду, то зараз асиметричність перенеслася в деталі. Топи на одне плече, спідниці з кількох гострих клинів, асиметрія в декорі. Такі моделі з актуальних колекцій ти легко знайдеш на сайті Rent A Brand серед брендів Solace London, Zimmermann, BCBG Max Azria та інших.

З чим носити асиметричні сукні

Все залежить від того, який саме захід тобі належить відвідати і від самого сукні. Наприклад, для заходів із суворим дрес-кодом, звичайно ж, підійдуть туфлі-човники або босоніжки на підборах і активні прикраси, які доповнять образ з вечірньою сукнею в підлогу. Якщо вирушаєш на неформальну вечірку, поєднуй асиметричне плаття довжини міді з зручним взуттям, аж до грубих черевиків або модною спортивною моделлю взуття – так ти зіграєш на контрастах. Якщо готуєшся до персональної, але не бізнес, фотосесії – вибери повітряне плаття з асиметричним подолом і зніми взуття, відкривши тендітні кісточки – так ти отримаєш фото, наповнені ніжністю і жіночністю.

Де взяти напрокат асиметричне плаття

Україна – країна, де представлено кілька великих сервісів оренди. Однак, на сьогоднішній день тільки байєри Rent A Brand замовляють сукні з найактуальніших колекцій відомих світових дизайнерів і нішевих брендів преміум-сегмента. Прокат будь-якого плаття обійдеться всього в 10-15% від його ціни в магазині.

deco.agency
deco.agency