Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукні в оренду

Каталог дизайнерських суконь напрокат

Новорічні свята – період абсолютної казкової магії. В ці дні у кожному, навіть найбільш зосередженому на своїх справах, дорослому прокидається пустотлива дитина, що вимагає веселощів і тепла близьких, аромату мандаринів та зігріваючого какао, блиску новорічних гірлянд і мерехтіння ялинкових прикрас. Зізнайся, тобі ж теж іноді хочеться забути про все і, підперши обома руками щоки, дивитися у вікно на пухкі пластівці снігу, що повільно вкривають місто. 

Передноворічний Київ шумить корпоративними вечірками і переливається паєтками вечірніх суконь на червоних доріжках премій, поспішає підбивати підсумки року і святкувати успіх. 

Поки грудень міксує події та обличчя, ти переходиш з одного заходу на інший, попутно думаючи, як би не забути змінити сукню, щоб не бути на всіх фотозвітах в одному і тому ж. Що ж обрати на корпоративну вечірку? У чому зустрічати Новий рік? Вечірню або коктейльну сукню одягнути на подію? Делегуй вирішення цих завдань професійним стилістам сервісу оренди дизайнерських суконь Rent A Brand, а собі залиш новорічний настрій і передчуття нових перемог. 

Дозволь собі взяти і піддатися внутрішній дитині – орендуй найяскравішу серед усіх новорічних суконь, обери собі найдушевнішу компанію, в якій тобі легко бути собою, і веселися до ранку. 

У чому зустрічати новий рік 

Блиск і мерехтіння. Вечірні сукні, посипані паєтками або стразами, зшиті з блискучої тканини, активно декоровані яскравими елементами. Такі святкові вечірні та коктейльні моделі є в колекціях Veronica Beard, Needle & Thread, Badgley Mischka та інших марок з каталогу брендів сервісу оренди Rent A Brand. 

Оксамит. Розкішна фактура, глибокий колір та витонченість образу. Найцікавіші оксамитові сукні дивись в колекціях Tadashi Shoji, Diane Von Furstenberg і інших. 

Сукніз активним декором. Акцентні рукава, бахрома на короткій сукні, пір’я та волани – все те, що в звичайному житті одягнути особливо не має куди, буде найкращим вибором для новорічної вечірки. 

Символізм. Якщо навіть тобі не близьке магічне мислення, чому б не підіграти загальному настрою і не взяти напрокат сукню в кольорах символу майбутнього року за китайським календарем. Ми самі програмуємо себе на удачу, а усвідомлене наділення символів певним значенням може допомогти цій програмі швидше запуститися. 

Трендові відтінки року. Щорічно інститут кольору Pantone, як і інші трендвотчінгові організації, прогнозують колір або кілька відтінків, які будуть найбільш актуальні в новому році. Знайди прогноз на наступний рік, орендуй плаття з найактуальнішої колекції в потрібному кольорі і стань трендсеттером на новорічній вечірці. 

Сукня з довгим рукавом. Досить часто мешканці мегаполісів, стомлені щоденним шаленим ритмом, галасливими вечірками і корпоративами, обирають камерні новорічні заходи в колі близьких друзів за містом. І щоб підтримати цю камерність та атмосферу затишку і тепла варто надати перевагу жіночним сукням з довгим рукавом. Наприклад, сукні з в’язаного мережива є у колекції британського бренду Self- Portrait, а також у Alexis. 

Чому вигідно брати сукні для Нового свята напрокат 

Прокат новорічних суконь – кращий вибір для тих, хто має кілька новорічних заходів поспіль. Купувати три-чотири наряди, які будуть вбрані лише кілька разів в житті, щонайменше неекологічно, не кажучи вже про фінансову складову питання. У той час як оренда наряду складає 10-15% від його роздрібної ціни, що дозволяє покласти вибір сукні на плечі внутрішньої дитини. Нехай вона розважиться як слід, обравши найсміливіший варіант. Коли ще, як не в магічні новорічні свята, здійснювати милі божевільні бажання. 

deco.agency
deco.agency