Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукнi від Tory Burch

Tory Burch (Торі Берч) - модний американський бренд, який встиг в найкоротші терміни отримати гіперпопулярність у американських модниць. Перш, ніж створити бренд під своїм ім'ям, Торі Берч встигла попрацювати з Ральфом Лорен, Вірою Вонг і Loewe. Відкривши свій перший бутік в районі Манхеттана в 2004 році, Торі взяла світ моди натиском, і зараз бренд Tory Burch має більше 400 магазинів по всьому світу.

Головна відмінність одягу Tory Burch - вишуканий стиль і комфорт. Одяг може бути красивим і зручним, вважає Tory, яка була і залишається головною особою компанії Tory Burch.

Закохана в стиль 60-70-х років, молода дизайнер відображає цей дух в своїх колекціях, поєднуючи в своєму одязі богемні і етнічні деталі. Одяг цієї марки імпонує міським модницям, які цінують одяг за елегантність і зручність, а найголовнішою прихильницею цього бренду залишається Опра Уїнфрі, яка раз у раз з'являється на килимових доріжках саме в нарядах Tory Burch. Тепер ти теж можеш з'являтися в нарядах Tory Burch, які можна взяти напрокат на Rent A Brand в Україні

Модні новини проTory Burch

Tory Burch — Відгуки
Залишити свiй відгук
deco.agency