Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

// Топ-5 трендов в аксессуарах

Яка прикраса розставить правильні акценти в цьому сезоні? Одне велике кольє? Або може чокер? А чокер ще актуальний? А може все ж браслет? Підібрати прикрасу часом складніше, ніж знайти свою ідеальну сукню, і саме тому нерідко дівчата зупиняються на максимально непомітних серьгах-пусетах. Стилісти Rent A Brand розповідають про головні аксесуарны тренди і як їх впровадити в твій образ цього сезона.

Чокеро-манія

Мережеві і оксамитові чокери, як у Матільди з «Леона», і правда вже відходять, тому можна сміливо відкласти цей чорний нашийник до кращих часів. У цьому сезоні тон задають великі металеві варіанти

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

Чокери пасують практично до будь-якого вирізу сукні, крім занадто глибокого вирізу або сукні з коміром-стійкою. Чокер, особливо великий металевий, не рекомендується, якщо шия короткувата, в цьому випадку горизонтальна смуга вкоротить її ще більше.

3D прикраси

Багато дрібних деталей, тонка і дуже скрупульозна робота майстра, об’ємні фігурки райських пташок, комах або квітів – красиві вироби, які хочеться розглядати годинами як вироби мистецвта.

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

Прекрасно доповнять сукні в романтичному стилі, а також розставлять правильні акценти в лаконічних за кроєм однотонних нарядах.

Практика з геологіі

Напівдорогоцінні камені і мінерали, як ограновані, так і ніби порізані слайсами неправильної форми, часто можна було бачити на подіумах в колекціях цього сезону, і ми рекомендуємо сміливо впроваджувати їх в свій вечірній образ.

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

Якщо тобі ближче класична форма – вибери велику прикрасу з кристалом класичної форми, якщо хочеш експериментів – саме час доповнити плаття прикрасою з нерівним зрізом мінералу насиченого кольору.

Талісман на удачу

Що обрати – великий медальйон на довгому ланцюжку, або кілька невеликих ніжних кулонів – вирішувати тобі, але наша порада обирати массивне – такі прикраси як ніколи популярні в цьому сезоні. Крім того, їх можна комбінувати не тільки з вечірніми і коктейльними сукнями, але і з повсякденним одягом.

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

Обирай великий кулон для сукні під горло і для образу з глибоким v-подібним вирізом. Пам’ятай, якщо одягаєш кулон з глибоким вирізом, буде краще виглядати, якщо медальйон буде заповнювати вільний простір, а не захоплювати край вирізу.

Обрамляючи обличчя

Массивні складні сережки приковують погляд, фокусуючи його на цій ділянці обличчя. У цьому сезоні актуальна моносерьга – одна велика або об’ємна або дуже деталізована сережка, при лаконічній другий. Також продовжуємо експериментувати з кафамі і парами, в якій одна сережка формою або кольором відрізняється від іншої.

Не без яркого акцента: выбираем украшение к платью

Великі сережки не варто поєднувати з кольє або з окулярами в масивної оправі – щоб не перевантажувати зону особи. У той же час акцентовані сережки можуть прикрасити сукню з вирізом будь-якої форми.

Баєри Rent A Brand вибирають найцікавіші і самобутні бренди прикрас, деякі з яких – зокрема, Alexis Bittar і Lele Sadoughi – зараз ексклюзивно представлені в нашому сервісі аренди.

В каталозі сервісу оренди вечірніх суконь Rent A Brand ти обов’язково знайдеш прикраси, які найкращим чином доповнять твоє вечірнє плаття. Прикраси доступні до оренди або викупу ..

SHARE:
FacebookMessengerTelegramViber

Популярне в блозі

deco.agency