Rent A Brand — прокат брендових суконь в Києві, сукні напрокат в Києві
вул. Володимирська, 10 02000 Україна, м.Київ
(063) 616 12 59,(067) 773 44 60 info@rentabrand.ua
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10
ВІДКРИТО ЩОДНЯ З
ШОУРУМ НА
ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 10

ВІДКРИТО ЩОДНЯ З

Сукнi від Helmut Lang

Мінімалізм і деконструктивізм Хельмута Ланга (Helmut Lang), з його фірмовим змішанням маскулінності і жіночності, футуризму, утилітарності і елегантності, стали знаковими в 90-х роках минулого століття і в значній мірі вплинули на те, що ми бачимо на подіумах в наш час.

Плаття від Helmut Lang

Нейтральні кольори - чорний, білий, бежевий, сірий, оливковий і рідкісні сплески яскравих відтінків. Складний крій суконь і асиметрія в фасонах, високоякісні, часто інноваційні матеріали і авангардний концепт - незмінні складові ДНК бренду. Дизайн Helmut Lang не про красу і оду жіночності в звичному розумінні, а про індивідуальність, комфорт і самовираження.

Засновник бренду Хельмут Ланг не закінчував школу дизайну і ніколи не працював на метрів індустрії та будинки моди, і тим не менш зміг запропонувати новий інтелектуальний стиль, який був оцінений творчою інтелігенцією його рідної Австрії.

Своє перше ательє з індивідуального пошиття суконь, спідниць, брюк, костюмів і топів Ланг відкрив у Відні в 1977 році. Потім, розширивши асортимент і лінійку представлених моделей, дизайнер представляв свої вироби у власному магазині. А починаючи з 1984 року Ланг став створювати міні-колекції під власним ім'ям, що допомогло йому заручитися фінансовою підтримкою від держави і через два роки запустити власний бренд і представити колекцію pret-a-porter. Ареною свого першого повноцінного показу Ланг вибрав подіум тижні моди в Парижі.

Читати більше

Модні новини проHelmut Lang

Helmut Lang — Відгуки
Залишити свiй відгук
deco.agency