У нашому сервісі можна знайти виключно дизайнерські речі і це не тому, що ми є фанатами преміум брендів. Сукня - це диво, а в дизайнерських сукнях є своя особлива непередавана магія - це і якість крою, і використовувані матеріали, і дизайнерська задумка, яка відрізняє вечірню сукню BCBG Max Azria або коктейльний наряд Alice + Olivia від продукції інших брендів мас-маркету.
Як писав Еріх Марія Ремарк, плаття - це набагато більше, ніж маскарадний костюм. У новому одязі людина стає іншою, хоча відразу це не помітно. Той, хто по-справжньому вміє носити сукні, сприймає щось від них. Як не дивно, наряд і люди впливають один на одного, і це не має нічого спільного з грубим перевдяганням на маскараді. Можна пристосуватися до одягу і разом з тим не втратити своєї індивідуальності. Того, хто розуміє це, сукні люблять і оберігають.
Відкриття кінофестивалю, виставки, церемонія нагородження музичною премією і багато інших заходів передбачають наявність червоної доріжки, а значить і відповідного дрес-коду. Яку сукню обрати і на що варто звертати увагу розповість стиліст Rent A Brand.
Перше, що варто враховувати, створюючи образ – чи вказана в запрошенні особлива тема заходу. Найчастіше, якщо така тема є, оголошується вона задовго до події, щоб дати можливість гостям підібрати відповідний образ. Наприклад, тема Met Gala цього року «Божественні тіла: мода і католицизм» була відома ще минулого літа.
Якщо ж особливої теми немає, тоді є сенс звернути увагу на контекст і , можливо, неофіційний дрес-код. Ти певно пригадуєш, що в цьому році таким негласним дрес-кодом на церемонії нагородження премією Оскара став чорний колір, на підтримку руху #MeToo (публічні заяви актрис проти харассмента з боку колег). Меседж закладений благородний, а так як тема не офіційна, у кожного гостя залишалося право вибору вбрання. І тим не менше, актрис, які порушили цей чорний дрес-код, тут же почали цькувати жовті ЗМІ.
І все ж певна офіційна або неофіційна тематика для масштабного заходу з червоною доріжкою швидше виняток . Найчастіше організатори вказують стандартні варіанти дрес коду: White Tie, Black Tie, Creative black tie або ж закликають залишатися в рамках офіційного одягу (formal attire). Більш докладно про особливості кожного дрес коду ми писали тут і тут.
Так, дрес-кодом Церемонії вручення нагород національної кінопремії “Золота Дзиґа”, яка пройшла в Києві в квітні цього року, був Black Tie, що передбачає сукні вечірньої групи для жінок, темні костюми або смокінги для чоловіків.
Статуетку в номінації «Краща актриса року» отримала Дарина Плахтій. Ми вітаємо Дарину з цією нагородою. І нам особливо приємно, що актриса обрала для церемонії яскраво-червону сукню Badgley Mischka, представлену в Rent A Brand.
Дарія Плахтій на церемонії вручення кінопремії “Золота Дзиґа” у сукні з відкритими плечима Badgley Mischka.
Катерина Молчанова на церемонії вручення кінопремії” Золота Дзиґа “в карміновій сукні Halston Heritage n Heritage
Якщо ти все ще не визначилася, що ж одягнути на майбутній захід, зазирни в каталог вечірніх суконь Rent A Brand і ти 100% там знайдеш своє ідеальне плаття.